Wykładziny dywanowe

Komfortowe wykładziny dywanowe świetnie funkcjonują w przestrzeniach mieszkalnych i biurowych. Jako wykładziny hotelowe wprowadzają elegancję i przytulną atmosferę do pensjonatów, hoteli, apartamentów. Dzięki wysokiej trwałości, tłumieniu dźwięków, bogactwie wzorów i sposobie aranżacji wykładziny dywanowe są często stosowane w przestrzeniach biurowych i salonach sprzedaży.

 • WYKŁADZINY
  HOTELOWE


  Rolą wykładziny hotelowej jest wprowadzenie do wnętrza efektownej, eleganckiej podłogi, która podkreśli wystrój wnętrza i od progu stanowi wizytówkę tzw.
  "pierwsze wrażenie".
  Dzięki bogactwie kolorów, deseni i sposobów aranżacji wykładziny dywanowe potrafią zrobić świetne "pierwsze wrażenie". Mogą być jednolite lub wielobarwne, wzorzyste czy wręcz przykuwające uwagę. Zawsze jednak zapewniają wygodę i przytulność. Porusza się po nich miękko, cicho i komfortowo, w razie upadku chronią przed potłuczeniem. Nadają wnętrzu stylowy i wysmakowany charakter.
 • WYKŁADZINY
  BIUROWE


  Zadaniem wykładzin biurowych jest zapewnienie funkcjonalnej podłogi oraz komfortu w miejscu pracy. Jako wykładziny dywanowe mają bardzo dobrą izolację akustyczną - tłumią hałas, pogłos kroków, szuranie krzesłami. Utrzymują ciepło pod stopami. Świetnie nadają się do biur typu "open space" oraz gabinetów. W zależności od wyboru runa są bardzo wytrzymałe i odporne na plamy, zapobiegają roznoszeniu się brudu po posadzce. Zapewniają jednolitą powierzchnię podłogi na dużej przestrzeni. Wybór kolorów, deseni i nowoczesne wzory potrafią nadać wnętrzu oryginalny, wyrazisty czy niepowtarzalny charakter.

Wykładziny dywanowe potrafią zrobić świetne  "pierwsze wrażenie". Są często głównym i wyrazistym elementem wystroju dużych otwartych przestrzeni: holi, lobby, korytarzy, sal bankietowych, przestrzeni biurowych.  Potrafią także oddać przytulność i komfort mniejszych pomieszczeń czytelni, sal zabaw, sypialni, gabinetów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.