O firmie

WYKŁADZINY OBIEKTOWE - z pasją tworzymy nowy styl podłogi...

Witamy w FIRMIE SATOM!


Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży wykładzin obiektowych. Wykładziny obiektowe - to nasza specjalność! Czym się zajmujemy? Sprzedaż i montaż wykładzin PCV, paneli LVT oraz wykładzin dywanowych, wycieraczki i systemy czyszczące, czyszczenie i konserwacja podłóg elastycznych - to domena naszej działalności. W ofercie polecamy również szeroki wybór środków i sprzętu do utrzymania czystości wykładzin.

Korzystając z wieloletniej praktyki i bogatego doświadczenia w zakresie montażu wykładzin podłogowych oferujemy swoim klientom fachowe doradztwo, profesjonalny montaż oraz najlepsze produkty renomowanych firm po atrakcyjnych cenach. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów proponujemy szeroki asortyment wykładzin obiektowych z różnych półek cenowych.

 

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANYCH USŁUG TO WIZYTÓWKA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Jak współpracujemy?

  1. Pomiar i doradztwo GRATIS! Służymy fachowym wsparciem dla naszych klientów. Odpowiedni wybór wykładzin to inwestycja na lata. POMAGAMY WYBRAĆ NAJLEPIEJ!
  2. Profesjonalny montaż wykładzin! Zapewniamy profesjonalny montaż wykładziny PCV, paneli LVT, wykładzin dywanowych wiodących producentów. Za nami lata doświadczeń i wyzwań.
  3. Klienci do nas wracają! Wysoka jakość naszych usług i otwartość na potrzeby klienta procentują w dalszej współpracy. KLIENCI DO NAS WRACAJĄ!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.